Bandera de GaliciaBandera Española

Actividades Novas por E-mail Facebook Twitter Galerias

Teléfonos e email

Teléfonos do Concello

Concello

cambre@cambre.org

981613128

Alcaldía

alcaldia@cambre.org

981613187

Policía

policia@cambre.org

981675533

Secretaría

secretaria@cambre.org

981613188

Servicios Económicos

intervencion@cambre.org

981613189

Personal Interior

interior@cambre.org

Urbanismo

urbanismo@cambre.org

981613191

Oficina Técnica Urbanismo
(sección Planeamiento)

planeamiento@cambre.org

981613199

Servicios

infoservicios@cambre.org

981613192

Cultura

cultura@cambre.org

981613193

Educación

educacion@cambre.org

981613291

Deportes

deportes@cambre.org

981613186

Servicios Sociales

ser_sociales@cambre.org

981654812

Informática

informatica@cambre.org

981613195

Agencia de Desarrollo Local

adl@cambre.org

981613196

Buzón para Empresas

buzonempresas@cambre.org

981613196

Medio Ambiente

medioambiente@cambre.org

981613128

Gabinete de Prensa

prensa@cambre.org

618235755

Rexistro Casa Palmeras (O Temple)
(8:30 a 11 h.)

casapalmeras@cambre.org

981612103

Rexistro A Barcala
(12 a 14 h.)

881992692

Casa da Cultura Vila Concepción

casacultura@cambre.org

881917432

Centro Formación Espíritu Santo

centroformacion@cambre.org

981649249

FAX Concello

981675969

FAX Servizos Sociais

981654813

Concello de Cambre - Adro, 1 - 15660 Cambre (A Coruña)
Telf. 981 613 128 - Fax 981 675 969 - Email info@cambre.org

Mapa webAviso legal