Inicio » A tu servicio » Teléfonos y e-mails

Teléfonos y e-mails

Telefonos do Concello
Concello cambre@cambre.org 981613128
Alcaldía alcaldia@cambre.org 981613187
Policía policia@cambre.org 981675533
Secretaría secretaria@cambre.org 981613188
Servicios Económicos intervencion@cambre.org 981613189
Personal Interior interior@cambre.org
Urbanismo urbanismo@cambre.org 981613191
Oficina Técnica Urbanismo
(sección Planeamiento)
planeamiento@cambre.org 981613199
Servicios infoservicios@cambre.org 981613192
Cultura cultura@cambre.org 981613193
Educación educacion@cambre.org 981613291
Deportes deportes@cambre.org 981613186
Servicios Sociales ser_sociales@cambre.org 981654812
Informática informatica@cambre.org 981613195
Agencia de Desarrollo Local adl@cambre.org 981613196
Buzón para Empresas buzonempresas@cambre.org 981613196
Medio Ambiente medioambiente@cambre.org 981613128
Gabinete de Prensa prensa@cambre.org 618235755
Rexistro Casa Palmeras (O Temple)
(8:30 a 11 h.)
casapalmeras@cambre.org 981612103
Rexistro A Barcala
(12 a 14 h.)
881992692
Casa da Cultura Vila Concepción casacultura@cambre.org 881917432
Centro Formación Espíritu Santo centroformacion@cambre.org 981649249
FAX Concello 981675969
FAX Servizos Sociais 981654813