Inicio » O noso Concello » Corporación Municipal

Corporación Municipal

Unión por Cambre

s
Óscar Alfonso García Patiño

Área de Alcaldía e Presidencia
alcaldia@cambre.org
Juan Gonzalez Leiros

Primeiro tenente de alcalde.
Área de Urbanismo e Obras.
juanleiros@cambre.org
Elisa Pestonit Barreiros

Terceira tenente de alcalde.
Área de Servizos e Seguridade Cidadá
elisapestonit@cambre.org

Ramón Boga Moscoso

Área de Turismo e Patrimonio.
ramonboga@cambre.org
María Carmen Pan Matos

Servizo de Desenvolvemento Asociativo (Integrado na área de Presidencia).
carmen.pan@cambre.org
Daniel Mallo Castro

Quinto tenente de Alcalde.
Área de Cultura, Deportes e Xuventude.

daniel.mallo@cambre.org
Mónica Varela Germade

Servizo de Cultura (Integrado na Área de Cultura, Deportes e Xuventude).
monica.varela@cambre.org
María Dolores Pan Lesta

Área de Economía, Facenda e Recursos Humanos.
maria.pan@cambre.org
Partido dos Socialistas de Galicia – Partido Socialista Obrero Español
http://www.cambre.psoe.es
socialistasdecambre@gmail.com
Telf.: 698 145 541
dd
Lúa Sanguiñedo Álvarez

Segunda tenente de alcalde.
Área de Benestar Sociala

lua.sanguinedo@cambre.org
Miguel Ángel Gutierrez Nieto

Cuarto tenente de alcalde.
Área de Educación, Medio Ambiente, Mobilidade e Sanidade.
.
miguelangel.gutierrez@cambre.org
Patricia María Parcero Quiñoy

Servizos de Medio Ambiente e Mobilidade
patricia.parcero@cambre.org

 

Diego Alcantarilla Rei

Área de Desenvolvemento Socioeconómico.
diego.alcantarilla@cambre.org
Partido Popular

Atención a os veciños de luns a venres de 11 a 13 h. no local da Pz. Europa
Tlf: 981 613 308 – 649 971 212
ppcambre@gmail.com 
Juan María Abalo Castex María Jesús González Roel
Marta María Vázquez Golpe
Bloque Nacionalista Galego

Correo : cambre@bng-galiza.org

a
Daniel Carballada Rodríguez

Telf. 636 762 714

Brais Cubeiro Fernández

 

Alternativa dos Veciños
Raúl Varela Fraguío Sandra Sánchez Vieites
Esquerda Unida de Cambre – SON EN COMÚN
María Olga Santos López
olguisantos@hotmail.com
669796995
 

 

Ciudadanos
María Jose García Hidalgo
ciudadanos@cambre.org
Telf. 604 058 527